برق گرفتگی جان یک دانشجو را گرفت

30-8-1392

برق گرفتگی جان یک دانشجوی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران را گرفت.

آرش رحمتی معاون مرکز فوریت های پزشکی استان البرز در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ضمن تایید این خبر گفت: این حادثه شامگاه گذشته در محوطه خوابگاهی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران اتفاق افتاد و بر اثر آن یکی از دانشجویان کارشناسی ارشد این دانشگاه با نام "کوروش صوفیه" جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد: ماموران اورژانس پس از اطلاع از این حادثه در محل حضور یافته اما متاسفانه دانشجوی مذکور به دلیل شدت برق گرفتگی پیش از رسیدن نیروهای امدادی فوت کرده بود.

رحمتی اظهارداشت: علیرغم این موضوع ماموران اورژانس اقدامات "سی. پی. آر" را جهت احیای احتمالی این فرد انجام دادند ولی پس از 20 دقیقه "سی. پی. آر" با اطمینان از عدم بازگشت فرد به زندگی، بدن بی جان وی را به بیمارستان قائم منتقل کردند.

پیگیری‌های خبرنگار ایسنا جهت گفت‌وگو با مسئولان دانشگاه در این باره بی‌نتیجه ماند و مسئولی حاضر به گفت‌وگو در این باره نشد.

این در حالیست که جمعی از دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران نسبت به مشکلات رفاهی و فنی خوابگاه و همچنین نبود پزشک و پرستار درخوابگاه برای ارائه خدمات اورژانسی انتقاد کرده‌اند.

/ 0 نظر / 5 بازدید