برق گرفتگی با چوب پرده منجر به مرگ شد

۱۳۹۴-۰۶-۱۶

زن ۲۴ ساله ای که به تازگی واحد آپارتمانی را در اطراف میدان نمایشگاه مشهد اجاره کرده بود به دلیل افتادن چوب پرده روی برق فشار قوی جان سپرد.

رضا نیک پیام، ایمنی برق، برق گرفتگی ،Reza Nikpayam

بعد از ظهر روز گذشته، تلفن قاضی ویژه قتل عمد به صدا درآمد و ماموران انتظامی از حادثه تاسف بار برق گرفتگی خبر دادند. دقایقی بعد با حضور قاضی سید جواد حسینی در محل حادثه بررسی های قضایی در این باره آغاز و مشخص شد؛ زن جوانی در حال جابه جایی اسباب واثاثیه در واحد آپارتمانی اجاره ای بود که به دلیل طول زیاد چوب پرده (حدود ۷ متر) امکان بردن آن از پله ها وجود نداشت بنابراین وی از همسایه طبقه اول و دوم خود خواهش کرد تا اجازه دهند چوب پرده را از پنجره های بیرون مجتمع به طبقه سوم ببرد.

این گزارش حاکی است: در حالی که زن مستاجر از پنجره آشپزخانه همسایه طبقه اول چوب پرده را گرفته بود و سعی داشت آن را به پنجره طبقه دوم برساند ناگهان به دلیل طول زیاد چوب پرده، تعادل خود را از دست داد و سرفلزی چوب پرده با برق فشار قوی کنار مجتمع برخورد کرد. این زن که دچار سوختگی شده بود لحظاتی بعد جان سپرد.به دستور «قاضی حسینی» جسد وی به پزشکی قانونی منتقل شد قاضی ویژه قتل عمد در پی وقوع این حادثه تاسف بار از شهروندان خواست هنگام اسباب کشی نکات ایمنی و امنیتی را رعایت کنند و در صورت نیاز مانند وجود برق فشار قوی در اطراف ساختمان از نیروهای امدادی و آتش نشانی کمک بخواهند.

/ 0 نظر / 134 بازدید