برق گرفتگی بالای تیر چراغ برق

به گزارش خبرنگار واحد خبری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول : دقایقی پیش مامور سازمان برق دچار برق گرفتگی شد.

وی در این باره گفت : در ساعت 7:07 دقیقه صبح امروز شنبه مورخ 13 تیرماه طی تماسی با سامانه 125 این سازمان خبر از برق گرفتگی مامور پیمانکار سازمان برق واقع در خیابان سلمان فارسی نبش خیابان حافظ داده شد .

وی افزود : ستاد فرماندهی عملیات سریعا تیم امداد و نجات را به محل حادثه فرستاد و بلافاصله اقدام به نجات فرد حادثه دیده نمودند.

رضا نیک پیام، ایمنی برق، برق گرفتگی ،Reza Nikpayam

باقر مهرنما (معاونت عملیات) که شخصا در محل حضور داشت در گفتگو با خبر نگار ما در این باره گفت : فرد مذکور مردی حدودا 40 ساله و از نیروهای پیمانکار سازمان برق می باشد که برای انجام امورات برقی به بالای تیر چراغ برق رفته بود و متاسفانه دچار برق گرفتگی شده که پس از سقوط ، بر روی شاب مغازه ای که در فاصله حدودا 2 متری تیر برق بود افتاده که توسط پرسنل آتش نشانی به پایین منتقل و توسط نیروهای 115 به بیمارستان فرستاده شد.

رضا نیک پیام، ایمنی برق، برق گرفتگی ،Reza Nikpayam

 

رضا نیک پیام، ایمنی برق ،Reza Nikpayam

رضا نیک پیام، ایمنی برق، برق گرفتگی ،Reza Nikpayam

خبرنگار 125تصریح کرد : یکی ازمامورین پیمانکار سازمان برق حاضر در محل درباره علت حادثه اظهار داشت که برق منطقه کاملا قطع شده بود سپس اقدام به بالا رفتن از تیر چراغ برق نمودیم اما متاسفانه بعلت ابری بودن هوا و برگشت برق در سیم چراغ های معابر دوست و همکار من دچار برق گرفتگی شد .

شایان ذکر است : که حال عمومی وی نسبتا خوب گزارش شده و در حال حاضر در بیمارستان بزرگ دزفول تحت مداوا میباشد.

/ 0 نظر / 79 بازدید