برق فشار قوی راننده خودرو سنگین را در بوکان به کام مرگ کشاند

16 تیرماه 1396

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز پنجشنبه 15 تیرماه بر اثر برق گرفتگی و آتش سوزی یک دستگاه خودروی باری تریلی در بوکان یک نفر فوت و یک نفر دیگر دچار برق گرفتگی شدید شد.  
رضا نیک پیام، ایمنی برق، برق گرفتگی ،Reza Nikpayam
ظاهر فیضه مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان در این ارتباط در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در ساعت 16:45 امروز بنا بر تماس مردمی با سامانه 125، اعلام گشت که یک دستگاه خودرو باری تریلی، روبروی ترمینال مسافربری شهرداری دچار برق گرفتگی و سوختگی شدید شده و راننده و شاگرد آن نیز دچار حادثه گشته اند. بر این اساس بلافاصله سه اکیپ خودرویی سنگین و نیمه سنگین به همراه اکیپ موتوری سازمان به محل اعزام شدند.
فیضه افزود: ماموران اعزامی بلافاصله پس از رسیدن، عملیات ایمن سازی محل و خودرو را با قطع جریان برق فشار قوی متصل به آن خودرو و با کمک ماموران اداره برق آغاز کردند و حریق خودرو قبل از رسیدن آتش نشانان توسط نیروهای مردمی حاضر در محل بوسیله خاموش کننده های دستی اطفا شده بود.
مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان ادامه داد: این حادثه به علت سهل انگاری و بالا کشیدن بیش از حد مجاز کمپرسی خودرو و نزدیک شدن به خطوط انتقال برق فشار قوی و انتقال برق به کل بدنه خودرو باعث برق گرفتگی شدید خودور شده بود. 
وی تصریح کرد: متاسفانه بر اثر این حادثه راننده خودرو فوت و کمک راننده نیز دچار برق گرفتگی شدید شد که توسط آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان انتقال و به علت وخیم بودن اوضاع به ارومیه اعزام گشت.
/ 0 نظر / 102 بازدید