بی ملاحظگی و فعالیت خطرناک در مجاورت شبکه هوایی برق

چندی پیش بر اثر سهل انگاری متولیان تبلیغات شهری در جایگذاری مناسب سازه‌های تبلیغاتی، جوانی 32 ساله بر اثر برق گرفتگی هنگام تعویض بنر تابلو تبلیغاتی دچار سوختگی شدید شد که ممکن است این حادثه به دلیل نامناسب بودن مکان سازه‌های دیگر تکرار شود.

رضا نیک پیام، ایمنی برق، برق گرفتگی ،Reza Nikpayam

 به گزارش سرویس حوادث پایگاه خبری راه مبین، چندی پیش بر اثر سهل انگاری متولیان تبلیغات شهری در جایگذاری مناسب سازه‌های تبلیغاتی جوانی 32 ساله بر اثر برق گرفتگی هنگام تعویض بنر تابلو تبلیغاتی دچار سوختگی شدید شد که ممکن است این حادثه به دلیل نامناسب بودن مکان سازه‌های دیگر تکرار شود و این یک هشدار جدی به مسئولانی است که تنها درآمد حاصل از این سازه‌ها برایشان مهم است و حوادث پس از آن هیچ ربطی به آنان نداشته و زیر بار نمی‌روند.

رضا نیک پیام، ایمنی برق ،حوادث برق ، برق گرفتگی

 

رضا نیک پیام، ایمنی برق ،حوادث برق ، برق گرفتگی

حادثه برق گرفتگی و سوختگی جوان 32 ساله در هنگام تعویض رویه تابلو تبلیغاتی

سازه‌های مختلفی در سطح شهر نصب هستند که بعضأ یا دچار حادثه و سقوط شده و یا در شرایط خطرناکی نصب شده‌اند و ممکن است حادثه‌ای مرگبار همانند اتفاقی که در جاده ملارد به شهریار، ورودی کندوان رخ داد و بر اثر آن جوانی 32 ساله که جهت تعویض رویه تابلو دچار برق گرفتگی و سوختگی شدید شد مجدد تکرار شود.

رضا نیک پیام، ایمنی برق ،حوادث برق ، برق گرفتگی

 

یکی از این سازه‌های خطرناک در خیابان ولیعصر شهریار مقابل دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد که چندین بار دچار حریق شده است و از قضا دقیقأ شرایطی مشابه حادثه مذکور دارد.

 

 رضا نیک پیام، ایمنی برق ،حوادث برق ، برق گرفتگی

تعویض رویه تابلو تبلیغاتی در مجاورت ترانس فشار قوی برق

تابلویی تبلیغاتی در مجاورت ترانس فشار قوی برق و کابل های برق چسبیده به تابلو که هر از گاهی یا ترانس با صدای مهیبی منفجر شده و آتش می‌گیرد و یا جوانی جهت تعویض رویه تابلو بر بلندای این سازه خطرناک قرار گرفته و رهگذران نگران سلامتی وی در لحظات کار هستند.

 

 رضا نیک پیام، ایمنی برق ،حوادث برق ، برق گرفتگی

حال باید دید مسئولین امر به این هشدارهای دلسوزان توجه می‌کنند، یا باید منتظر حادثه‌ای دیگر باشیم.

/ 0 نظر / 282 بازدید